////////////////////////

Bílá Hora

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Realizaci předcházela poctivá objemová studie, která prověřovala možnosti domu. Variantami byl RD se dvěma a třemi byty a společné bydlení více nájemníků se sdílenou kuchyní. Poslední možnost jsme dál rozpracovali, dnes je ralizovaná a velmi dobře funguje.

Domek je možné rozdělit na 6 pokojů. Na jednom patře jsou vždy dva pokoje s vlastním hygienickým zázemím. V přístavku je situována společná kuchyň a obývací pokoj jako největší místnost v domě. Celek může sloužit jako krátkodobé bydlení pro studenty nebo prostor pro společné bydlení více lidí. Dohromady s domkem v zahradě se tato koncepce přibližuje konceptu co-housingu. Jako v ostatních variantách je i zde využita střecha přístavku pro terasu přístupnou z chodby.

témarekonstrukce interiéru rodinného domkumístoPraha, Bílá Horarok2018stupně PDarchitektonická studie, autorský dohled při projektování dalších fází, projekt interiéru, autorský dozor při realizacistatusrealizovaný projektklientsoukromý investorautorPavla Feistnerová, Tomáš FeistnerspolupráceDominika Kovandováodborná spolupráceStavební část: Ing. Martin Machulka, Architektonický atelier ARKÁDA, s.r.o., projekt ZTI: Ing. Lucie Laubová, Architektonický atelier ARKÁDA, s.r.o., projekt elektroinstalací: Blahoslav Vávra, statická část: Ing. Václav Jandáček, Ing. Oleg Sochor, VZT: Ing. V. Andres, vytápění: Ing. D. Zákoutský

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

***

////////////////////////